Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII niedziela zwykła
4.10.2015 Rzeszów – Fara

1. W liturgii kościoła wspominamy:
– poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
– środa – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – odpust w parafii przy Alei Wyzwolenia – szczególnie zapraszamy Róże różańcowe na godz. 17.30.
– piątek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

2. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca można składać składki członkowskie na Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w zakrystii naszej świątyni.
3. We wtorek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Rozpoczęcie spotkania nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.
4. W środę 7 października zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 i Mszę Świętą, na której będzie poświęcenie i rozdanie różańców.
4. W sobotę 10 dzień miesiąca. Podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej.
5. W niedzielę, 11 października będziemy obchodzić XV Dzień Papieski pod hasłem: „„Jan Paweł II-Patron Rodziny”. W dniach od 9-11 października odbędzie się pielgrzymowanie z Janem Pawłem II po Rzeszowie od godz. 9.00 do 18.00. Na szlaku wyznaczona jest nasza świątynia, a w niej ołtarz bł. Natalii Tułasiewicz.
6. Zawierzenie Środowiska Akademickiego Chrystusowi (inauguracja roku akademickiego wszystkich uczelni Rzeszowa) odbędzie się również w niedzielę, 11 października 2015 r. na Mszy św. w Katedrze o godz. 15.00. Po niej nastąpi poświęcenie i otwarcie Parku Papieskiego. Zapraszamy studentów, pracowników nauki i administracji naszych Uczelni oraz duszpasterzy, zwłaszcza kapłanów Rzeszowa i wszystkich wiernych.
7. W dniu 14 – 15 października odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Dochód z tej zbiórki przekazany będzie na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Elektrośmieci będzie można zostawiać na wewnętrznym parkingu przy plebani do godziny 9.30.
8. Przyszła niedziela jest adoracyjną. Po Mszy Świętej o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
10. Msza Święta za Parafian została odprawiona o godz. 19.30.
11. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego rozpoczętego tygodnia.

Koniec ogłoszeń duszpasterskich Fara Rzeszów